Directeur Ine Scholten van de Doktersdienst Groningen legt per 1 april haar werkzaamheden neer. Ze zegt na 16 jaar als directeur-bestuurder toe te zijn aan een nieuwe uitdaging.
Ine Scholten is bijna vanaf de start van Doktersdienst Groningen in 2003 als directeur-bestuurder betrokken geweest bij het werk van de huisartsenspoedzorg in de provincie Groningen en de kop van Drenthe.
Recentelijk was ze nog betrokken bij de bouw en opening van de nieuwe huisartsenposten in Groningen en Scheemda. Volgens haar is nu het goede moment om het stokje over te geven. De Raad van Toezicht is inmiddels gestart met de opvolgingsprocedure.
De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Ook de temperatuur zit in de lift…
Groningen viert zaterdag de verjaardag van koning Willem-Alexander. Op verschillende plekken in de gemeente vinden…
Op de Westerhaven is zaterdagavond een persoon gewond geraakt bij een mogelijk steekincident. Dat meldt…
De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…