Foto: SP Groningen
In Selwerd is de straatverlichting in delen van de Eglantierstraat, Iepenlaan, Populierenlaan en Eikenlaan al zeker een week defect. De oplossing kan langer gaan duren.
Het probleem is bij de gemeente bekend. Het gaat vermoedelijk om een kabelstoring. ‘Het oplossen hiervan kan langer duren dan gebruikelijk, omdat de oorzaak lastig te vinden is. We zijn er mee bezig en doen ons best de storing zo snel mogelijk op te lossen!’, aldus de gemeente.
Eén van de melders schrijft: “Door de kapotte straatverlichting is het kruispunt met de Eikenlaan en het zebrapad in de ochtend erg donker waardoor er onveilige situaties ontstaan”.
De zomer komt een kijkje nemen in Groningen. Volgens Johan Kamphuis lopen de temperaturen gedurende…
Professioneel golfster Dewi Weber is op de dertigste plaats geëindigd in haar eerste major van…
Op de Verlengde Hereweg zijn maandagavond een scooter en bestelbusje op elkaar gebotst. Eén persoon…
Maandagmiddag heeft een forse aanrijding plaatsgevonden in de Voermanstraat in Groningen. Een crossmotor en automobilist…
De politie heeft maandagmiddag twee jonge mannen staande gehouden in de Gelkingestraat in Groningen. Eén…
De vrijmarkt op de Singels in Groningen tijdens Koningsdag was erg druk. Zo druk zelfs…
Bekijk reacties
Een week geen licht kom eens bij ons in de badstratenbuurt daar hebben we al 12 week geen licht meer. Al 3x een melding gedaan maar nee hoor ze doen er niks aan.
Hier in lewenborg is de straatverlichting ca. twee dagen na een storing te melden gerepareerd inclusief het graven naar een gestoorde kabel.
Word op het nieuws gezet idioten leuk voor inbrekers
Of ze er echt iets mee doen is altijd de vraag, maar de gemeente Groningen prijst zelf deze app aan om meldingen te doen. Link naar app: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.civity.slimmelden.groningen&hl=nl