Foto: flickr.com/photos/smoorenburg/
Het 31 Groninger schaakkampioenschap voor basisscholen van Groningen is gewonnen door Levi Sekema. Bij de meisjes was Anouk Koerts van de Haydnschool de beste.
Levi zit in groep 8 van de Groninger Scholenvereniging (GSV) en behaalde 8,5 punten uit 9 partijen. Hij bleef Tommaso Cioffi van de Boerhaaveschool een half punt voor. Op de derde plaats eindigde Rogier Visser, ook van GSV. Anouk Koerts behaalde 6,5 punten, een half puntje meer dan Elli Alia Jorritsma van de Wegwijzer.
Het scholenklassement werd gewonnen door GSV, de school die ook veruit de meeste deelnemers leverde. Tweede werd het Karrepad. Deze scholen plaatsten zich voor de finale van het provinciaal kampioenschap, dat op 9 maart wordt gehouden.
Er deden 103 deelnemers mee in het Dok in Lewenborg.
Dat een meerderheid van de Tweede Kamer dinsdag ingestemd heeft om geen kernafval op te…
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…