Foto: Sportphotoagency.com Go Ahead - FC Groningen. Mimoun Mahi heeft de 1-0 gemaakt.
FC Groningen aanvaller Mimoun Mahi gaat aan het einde van het seizoen naar FC Zürich. Dat zei Mahi vrijdagmiddag na de training.
Mahi (24) wilde deze winterstop al naar de Zwitserse club, maar FC Groningen en Zürich konden het niet eens worden over de transfersom. Mahi zei dat hij een nieuwe stap wil maken in zijn carrière en daarom voor de subtopper uit Zwitserland heeft gekozen.
Mahi is aan zijn vierde seizoen bezig in Groningen. Hij kwam indertijd over van Sparta.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
Wens hem het allerbeste in Zurich. Goede kerel die ons de nodige punten en voetbalfraais heeft bezorgd.
Goede kerel?, Mahi z'n woord is niets waard dat is wel gebleken, een praatjesmaker is het. Ik zou hem niet eens meer opstellen en het elftal al vast laten inspelen met de spelers die je volgend jaar ook nog hebt.
Over een paar jaar heeft niemand het meer of Mahi zo'n indruk heeft hij achter gelaten.
Onnozele Nijland bood niet wat zaakwaarnemer van Mahi verlangde. Ben er van overtuigd dat Mahi het meende toen hij zei dat het niet zijn intentie was om transfervrij te vertrekken.
Mahi heeft ons vaak genoeg bij de hand genomen. Beslissend geweest. In deze qua puntenverdeling gekke competitie kan een goede Mahi zo het verschil tussen drie/vier plekken zijn. Als we hoger eindigen dan H*erenveen, steigen we een plek op tv ranglijst; scheelt toch een klein miljoen.