G-Team BVG
De basketbalverenigingen BVG en Scylla willen een tijdelijke sporthal op het Suikerunieterrein.
De clubs moeten per 1 juni weg uit het Corpushuis, omdat die sporthal gaat sluiten. Dat is al een half jaar later dan gepland, omdat de basketbalclubs nog geen fatsoenlijk onderkomen hebben. De activiteiten in het Corpushuis en sporthal de Wijert zouden naar het sportcentrum Europapark gaan, maar daar is volgens de clubs nog steeds onvoldoende capaciteit.
Ook zijn de verenigingen bang dat hun teams over de hele stad verspreid gaan spelen. Er is dan geen sprake meer is van een clubgevoel.
BVG en Scylla stellen als oplossing een semi-permanente hal voor, omdat die in september al klaar kan zijn. Daarna willen de clubs een permanente oplossing door de bouw van een nieuwe sporthal.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
Schande dat men zo met sportclubs omgaat, terwijl men kinderen en volwassenen aan een sport mee willen doen. Wel geld in andere dingen stoppen, maar sportclubs dan op straat zetten schande, het gaat wel om minimaal 500 sporters.
Gemeente zorg dat deze verenigingen een goede accommodatie krijgen.