Er is melding gedaan van jacht op vossen met een lichtbak vrijdagavond vanaf 20:30 uur in de Peizermaden, onderdeel van de Onlanden.
Mensen die iets gezien hebben kunnen dat melden bij de BOA van Natuurmonumenten via Twitter.
Jagen met lichtbakken op vossen is niet ongebruikelijk in jagerskringen, maar zonder ontheffing is het niet toegestaan.
De zon krijgt in de nieuwe werkweek veel ruimte. Op woensdag kan het mogelijk 16…
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
Bekijk reacties
Daar helpt maar een ding tegen. Jagersjacht.
Ik dacht dat de NSB camera`s met bewegingsmelders in diezelfde Onlanden had geplaatst, of waren de batterijen soms leeg?
Er is nu al zoveel geld in deze Onlanden verkwist, daar kunnen dan toch ook nog wel een paar goede infrarood nachtzicht camera`s vanaf?
Misschien dat er ter voorkoming van geldverkwisting nog personeel wordt aangenomen . Probeer het , je schijnt goed op de hoogte te zijn .
Nog meer uren werken? Afgelopen week 63 uur, wat volgens mij lang genoeg is. Als je enkel al meer dan € 680.000,00 kunt besteden aan een uitkijktoren in dit gebied, voor een klein select gezelschap welke hier gebruik van maken, ja dan is er in mijn ogen teveel geld beschikbaar bjj deze club. Het is ingericht als waterberging, maar het is gecultiveerde natuur, wat miljoenen heeft gekost, waar men dezelfde gelden ook anders had kunnen besteden om dit gebied tijdens de zomermaanden als recreatiegebied te gaan gebruiken.
Sterker nog, ik zou het juist nu anders in gaan richten, juist om water wat er in de natte maanden valt, te gaan bergen, om dit in de droge zomermaanden als beregeningswater te kunnen gaan gebruiken.
Helemaal mee eens Middenweg! Een recreatiegebied, met een meer zoals Beulakerwijde met verschillende ribben. Ruimte voor open water, rietland, ruigte en grasland, ruimte voor verschillende diersoorten en een waterberging het gehele jaar door zodat tijdens droogte hier water weer uit onttrokken kan worden. Het is zonde al het water naar de zee af te vloeien, zoet water die tijdens de droogte zo hard nodig is. Het mooie van ribben is dat je overal de waterstand kan bepalen, hiermee houdt je de voeten en kelders in Peize droog. Maar helaas weinig inventieve mensen die zich bezighouden met het gebied..
Sorry, ik ben niet zo rijk als Wesley en mijn vriendin had een bontjas nodig.