Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Bij een verkeersongeluk dinsdagmiddag op de Korreweg is een scooterrijder gewond geraakt. Dat meldt de incidentenwebsite 112groningen.nl.
Het ongeluk gebeurde rond 16.10 uur op de kruising met de Ceramstraat. Een scooterrijder was onderweg in de richting van de Nieuwe Ebbingestraat. Een automobilist wilde vanaf de Korreweg de Ceramstraat inslaan maar zag daarbij door nog onbekende oorzaak de scooter over het hoofd. Een botsing was hierdoor het gevolg waarbij de scooterrijder gewond raakte. Hulpverleningsdiensten waren snel ter plaatse om eerste hulp te verlenen. Het is onbekend of het slachtoffer ook is overgebracht naar het ziekenhuis.
De politie doet onderzoek naar de precieze toedracht.
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Bekijk reacties
Dezelfde plek waar ik eind vorig jaar een ongeluk had. Ook ik reed op scooter op fietspad, auto slaat af en ik zit in zijn dooie hoek. Heel lief opgevangen door kapsalon op de hoek.
ik kom heel vaak op dit kruispunt ,moet links of rechtsaf de Ceramstraat in ,heel vaak staat er een rode motor met een grote bagage koffer achter op, op de stoep geparkeerd en zie ik moeilijk de (brom) fietsers aan komen ondanks mijn dooddehoekspiegel die ik op de auto heb