Categorieën: Nieuws

Stoeptegels met vreemde opdrachten

In Groningen liggen vier stoeptegels met een QR-code. Daar kunnen merkwaardige opdrachten op staan. Bijvoorbeeld om door het hekje naar het voorliggende huis te gaan en naar binnen te zwaaien.

Het gaat om kunst. Space Invaders is een project ontwikkeld door Jaleesa Mallée en gaat over angst in de publieke ruimte. Het Timeline Gallery project waar Space Invaders onder valt is een samenwerking van Sign en Minerva.

Op de website Kunstspot.nl staat een verslag van de mogelijke belevenissen. Hier is een plattegrond te vinden over de locatie van de tegels, een in het centrum, een in de Oosterparkwijk en twee in Helpman.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Menno van Duinen

Recente berichten

Edwin Rutten en NNO doen Matthäus Passion in ruim een uur voor Groningse basisschoolleerlingen

Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…

15 minuten geleden

Islamitische basisschool Al Kitaab krijgt toestemming om volgend jaar te openen in Stad

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…

46 minuten geleden

Winnend LEGO Masters-bouwwerk te zien in het Groninger Museum

Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…

1 uur geleden

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

2 uur geleden

FC Groningen waarschijnlijk zonder Bacuna tegen NAC

FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…

2 uur geleden

Waterschap Hunze en Aa’s verhogen winterpeilen vroeger dan normaal.

De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…

2 uur geleden