Foto: Wouter Holsappel
De bouwplaats bij de Van Eedenstraat is al zo goed als leeggehaald. Afgelopen vrijdag nam aannemer Combinatie Herepoort het besluit de bouwplaats voor werkzaamheden aan de Ring Zuid weg te halen.
De afgelopen weken voerden bewoners van de straat actie omdat ze vanwege de werkzaamheden en de bouwplaats voor de deur slecht sliepen. Ook wilden ze ‘het groen’ in de wijk terug. De aannemer luisterde naar de wensen van de burgers en besloot de bouwplaats te verplaatsen.
Het meeste materieel is verplaatst naar de andere kan van de A28. Daar was eerst vanwege werkzaamheden geen ruimte, maar nu kan een deel daar staan. Voor het kantoorgebouw wordt nog een andere locatie gezocht. Begin mei moet alles verdwenen zijn.
De Rijksuniversiteit Groningen heeft vorig jaar 13,6 miljoen euro bespaard. Dat is iets meer dan…
Kleinere biotechbedrijven die zelf niet de faciliteiten, kennis of middelen hebben voor de eerste fase…
Praten over het verlies van een dierbare kan sinds kort in Groningen in café Luhu.…
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…
Een budget op maat zou een goede richting zijn voor de doorontwikkeling van het armoedebeleid…
De Quintuslaan in de Villabuurt is dinsdagavond deels afgesloten vanwege een gaslek dat zich onder…