Een stripmuseum dat een opheffingsuitverkoop houdt is niet elke dag. Deze zaterdag wel, van 10:00 tot 16:30 op de Westerhaven 71.
‘Het Nederlands Stripmuseum is klaar voor de grote uitverkoop. Je kan voor een zacht prijsje bijzondere spullen op de kop tikken. Er staan hier bijvoorbeeld nog prachtige tafelvitrines. Maar er zijn ook wissellijsten, gereedschap, meubels en nog veel meer’.
Historisch striparchiefmateriaal gaat naar de Groninger Archieven en iets heel anders dan het Stripmuseum was gaat in het Groninger Forum later dit jaar verder als Storyworld.
De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…
De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…
Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…
Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…
Bekijk reacties
Inderdaad, "iets heel anders". Feitelijk is het Stripmuseum nu een stille dood gestorven. Wel zo prettig voor de heren en dames bestuurders.
Waarom worden de spulletjes niet meeverhuisd naar het lelijke forum?
Omdat HET MONSTRUM al vol zit met gebakken lucht.