Een 29-jarige Irakees die in 2015 in Amsterdam een 96-jarige vrouw dood stak mag uitgezet worden naar Irak. Dat heeft de bestuursrechter in Groningen bepaald.
Het Gerechtshof in Amsterdam had de moordenaar van “oma Toni” tot TBS met dwangverpleging veroordeeld. Hij stak diverse keren in op het slachtoffer dat met een rollator over straat liep. De vrouw overleed enkele weken later. De toen in Arnhem woonachtige Vino H beweerde dat hij wraak wilde nemen op zijn vader. Volgens de rechter was de man volledig ontoerekeningsvatbaar.
De man is sinds 2000 in Nederland en kreeg vanaf 2007 steeds een tijdelijke verblijfsvergunning. Die was van de baan na de moord. De Irakees heeft ook een inreisverbod gekregen, omdat hij een ernstige bedreiging voor de samenleving is.
De Irakees had de zaak aangespannen om te voorkomen dat hij uitgezet werd.
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…
De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…
Bekijk reacties
Wellicht een overbodige tip: in Irak een andere identiteit aanemen met nieuw paspoort, eventueel koop of vraag je een pas van een daar wonende neef en reis je terug naar Nederland. De weg daar naar toe is bekend en de taal geen probleem en instanties vangen je dan wel op met gratis huis en uitkering, want je bent een politieke vluchteling of homofiel. Vingerafdrukken worden niet gecontroleerd en iedereen met een zielig verhaal en krokodillentranen ga je toch werkelijk verder niet lastig vallen met vervelende vragen.
En ach wat een commotie om niks, het was uiteindelijk 'maar' een oude vrouw aan het einde van haar leven, dus minder erg, toch!?
ssssssjt ...men wil de waarheid niet horen ...dan ben je een PVV er of eentje van FVD een racist of een fascist..
In het ergste geval beide ..en dan wordt niks meer gepost hier van jou..( ben ik bang) ..
Dus ..kijk uit met de waarheid ..( die wil men niet horen ) ook dit niet https://www.youtube.com/watch?v=eNC2sCj5H2s
Hypocriet kabinet en rechters