Foto Wouter Holsappel. Code Rood bij Energy Academy
De demonstranten van Code Rood Groningen hebben hun blokkade van het Gasuniegebouw opgebroken.
Op Twitter laten de demonstranten weten dat ze hun protest voortzetten bij een lezing van Shell-Energy Adviser Wim Thomas bij de Energy Academy op de Zernike Campus.
“We proberen dhr. Thomas aan de tand te voelen over de aardbevingen. Hopelijk kunnen we een aantal studenten binnen krijgen om hem een aantal vragen te stellen. Het is een symbolische actie om het verzet tegen de staat te koppelen aan ons verzet tegen de NAM. Daarna beëindigen we de actie. We hebben hebben gedaan wat we konden en we kijken tevreden terug”, aldus Elyne Doornbos van Code Rood Groningen.
De demonstranten blokkeerden dinsdagochtend de toegangswegen naar het Gasuniegebouw, nadat ze maandag waren begonnen met een protestactie voor de ingang.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
Bekijk reacties
Misschien kunnen ze ook nog even de arme pompbediende van het Shellstation aan de Zonnelaan ter verantwoording roepen. :p
ga iets nuttigs doen mafklapper(s)...
Ik denk dat ze nu wel hard aan het werk gaan René nu jij ze terecht hebt gewezen.