Foto: Ministerie van Buitenlandse Zaken
Met twee weken ligt een concreet plan op tafel voor het aardbevingsgebied in Groningen. Dat heeft minister Eric Wiebes donderdag beloofd tijdens een gesprek met de burgemeesters van het gebied en met commissaris van de koning René Paas.
Het gesprek vond plaats op het provinciehuis, nadat de ministers Wiebes en Ollongren een bezoek hadden gebracht aan Westerwijtwerd en Loppersum. Daar vond woensdag opnieuw een forse aardbeving plaats.
Het plan bevat de volgende punten:
– De gaswinning wordt versneld teruggebracht.
– De versterkingsoperatie van gebouwen en huizen wordt versneld uitgevoerd.
– Ook de vergoeding van de schade wordt versneld uitgevoerd.
Volgens Wiebes is in maart van dit jaar al over de plannen gesproken. Ze zijn donderdag opnieuw bevestigd. De minister gaf bovendien aan dat er momenteel al veel minder gas wordt gewonnen dan was afgesproken.
Vanaf 2030 mogen bestel- en vrachtauto’s alleen nog de binnenstad van Groningen inrijden als ze…
Op de vroege dinsdagochtend is een jonge vrouw gewond geraakt bij een steekincident op het…
De politie is maandagavond met maar liefst zeven politieauto's uitgerukt vanwege een bijzondere melding. Volgens…
Na een frisse, maar zonnige maandag lopen de temperaturen deze week verder op. Volgens OOG-weerman…
Tbs-kliniek Van Mesdag opent 17 mei haar deuren voor bezoekers. Dat doet ze samen met…
Dinsdag- en woensdagavond 1 en 2 april kunnen Groningers genieten van een lichtshow op de…
Bekijk reacties
Alleen maar loze kreten van die gasten en iedereen stinkt erin, gas dichtdraaien en Russisch gas importeren probleem opgelost
Misschien is het beter dat de hierboven reagerende Jack zich niet langer van mijn naam bedient.
De Jackwatchers op dit forum weten dat de real Jack niet te betrappen valt op steun voor de Russen.
@redactie: graag volgende keer eerst de email checken voordat een bijdrage van iemand die zich ook Jack noemt wordt toegelaten. Dank.
Je hebt de naam Jack geregistreerd als trademark? Volgens mij mag iedereen die "Jack" heet zichzelf ook zo noemen. Je kan bijvoorbeeld kiezen voor je naam in combinatie met een achternaam? Dan heb je al minder kans op dubbele namen.