Foto Jacob Gunter
Hockeycoach Marc Materek uit Groningen verruilt de heren van GHHC voor het eerste damesteam van hockeyclub Laren, dat uitkomt in de Hoofdklasse. “Heel gaaf dat ik aan de slag ga bij een ploeg die kandidaat is voor het behalen van de play-offs en het winnen van de landstitel”, aldus Materek.
Dit weekend werd al bekend dat Materek na elf jaar vertrekt bij hockeyclub GHHC uit Haren. Materek bracht het eerste damesteam van de club naar de Hoofdklasse. Met het eerste herenteam van de Groningers liep hij zaterdag promotie naar de Promotieklasse net mis.
Materek heeft een contract voor één seizoen getekend met een optie voor nog drie jaren. De 43-jarige oefenmeester wordt in Laren herenigd met ex-GHHC speelsters Klaartje de Bruijn en Pam van Asperen.
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…
In de wijk De Hunze zijn twee bijzondere buurtbanken onthuld. De bankjes zijn deels gemaakt…