Foto: Henk Tammens
Om meer bezoekers naar het Oosterkwartier van de Groningse binnenstad te krijgen is vanmiddag een eerste 30 m² grote straattekening gemaakt op de stenen van de Carolieweg.
De ‘3d-tekening’ zorgt voor een optische illusie. Deze is alleen te zien als je van de Herestraat richting de Gelkingestraat loopt.
Het kunstwerk blijft liggen totdat de gele bestrating in de straat vervangen wordt. Dat betekent dat de tekening zeker nog tot het einde van het jaar te zien zal zijn.
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…
Een 40-jarige man uit Groningen kreeg vrijdag een celstraf van vier maanden opgelegd, omdat hij…
De gemeente Groningen vervangt de komende weken het asfalt op verschillende middengeleiders in Lewenborg door…
Nova Tech Lycurgus heeft Dennis Borst, commercieel manager bij de Groningse volleybalclub, toegevoegd als speler…
Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…
Bekijk reacties
Sloop de meeste panden, maak er iets moois van. Pand van de HEMA mag wat mij betreft ook tegen de vlakte.