Categorieën: Nieuws

‘Opeens was onze drone weggevlogen’

‘Dag allemaal, mijn zoon en zijn neefje hebben 31 juli in de speeltuin achter de Remmingaweg een drone opgelaten. En tja…. Hoog boven de bomen, verdwenen…’, schrijft Els Selles.

‘Hij ging richting Middelhorsterweg/spoor. Overal op openbare plekken gezocht, maar zonder resultaat helaas. Zou u in uw tuin willen kijken, ze komen vandaag weer zoeken, aanbellen. Het is een witte drone, ongeveer 30 cm doorsnede, een speelgoedding, alvast bedankt!!’

Pascal Siekman reageert op de oproep van Els op de Facebookpagina van Harense Toestanden: ‘Ter info voor een volgende keer. Kan namelijk een heel dure drone worden dan. Een kaart waarop je kan zien waar het vliegen met een drone beperkt is toegestaan en waar dat verboden is.

Menno van Duinen

Bekijk reacties

  • Vliegen boven andermans tuinen met een HDcam waarschijnlijk? Lekker dat. Zou je in mijn tuin niet hoeven te zoeken, eerder bij de afvalcontainer.

  • Drones laat je niet op. Het zijn geen ballonnen. Dan krijg je dat. Ik begrijp overigens niet waarom Eelde een grotere no fly zone moet hebben dan Schiphol.

  • Om de marsmannetjes de ruimte te geven. En er zit een vliegschool, dat kan ook de reden zijn, je wilt denk ik geen les geven in een zone waar die dingen rondfladderen. Je geeft ook geen rijles op het TT circuit tijdens een racedag.

    en wat een gezeik over het vliegen met een drone! Het zijn kinderen, dames en heren, en kinderen doen wel eens dingen zonder er bij na te denken. Of is het al zo lang geleden dat jullie in die categorie vielen?
    Misschien moeten we met zijn allen eens wat meer naar buiten.

Recente berichten

De Doperse Dis wint de Barmhartige Samaritaan-prijs 2024

De Doperse Dis is door de ChristenUnie Groningen uitgeroepen tot Barmhartige Samaritaan van het jaar.…

17 minuten geleden

Groningse gemeenteraad roept op tot volledig stopzetten gaswinning

De gemeenteraad van Groningen heeft met grote meerderheid een motie aangenomen waarin het kabinet wordt…

7 uur geleden

FC Groningen uit bekertoernooi geknikkerd na 3-1 nederlaag tegen AZ

FC Groningen heeft woensdagavond verloren van AZ in het AFAS stadion in Alkmaar. De Groningers…

8 uur geleden

Geen uitzondering voor bakfiets bij milieustraat

Een gratis lading grofvuil wegbrengen met een  (elektrische) bakfiets blijft formeel gelijk aan een lading…

8 uur geleden

Horeca, cultuur, groen of sport? Stad gaat prijsvraag uitschrijven voor invulling huidig busstation

Het huidige busstation in Groningen moet na de verplaatsing van de bussen naar de zuidkant…

9 uur geleden

Dit is volgens Groningse jongeren het belangrijkste doel van de Economische Agenda Nij Begun

Leefomgeving staat op nummer één. Dat blijkt uit de Tienskipdag van 16 december, georganiseerd met…

9 uur geleden