Categorieën: Nieuws

Politiebureau Rademarkt vanaf september niet meer 24 uur per dag open

Door de vermindering van de aanloop aan het politiebureau aan de Rademarkt heeft politie besloten om de openingstijden voor het bureau vanaf 2 september te verkorten tot overdag tussen 8.30 uur tot 17.00 uur.

De verkorte openingstijden zijn in eerste instantie vanaf 2 september tot 1 januari 2020 van toepassing. Daarna wil de politie evalueren of dit invloed heeft op de kwaliteit van de dienstverlening.  Voor mensen die buiten de openingstijden aan het bureau aan de Rademarkt komen, is een intercom beschikbaar. Die intercom staat in direct contact met de het servicecentrum van de politie.

Volgens de politie zorgen maatschappelijke veranderingen ervoor dat de wijze van dienstverlening de afgelopen jaren is verschoven. Zo is er minder aanloop naar politiebureaus waarneembaar en is er juist een toenemende mate van dienstverlening via andere middelen. Dat geldt ook voor het politiebureau aan de Rademarkt in Groningen.

Door de inzet van politiemensen anders te organiseren verwacht de politie dat beter voldaan kan worden aan de gewenste dienstverlening.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Maakt ook niets uit de veiligheid in de stad is ook geen prioriteit meer zoveel mishandelingen vechtpartijen enz

  • Daar zal een manager wel weer helemaal blij zijn, misschien wel een promotie voor het bedenken van deze bezuiniging zodat bij het mislukken deze persoon niet meer verantwoordelijk kan worden gehouden. Een stad, de grootste in het Noorden, die geen 24/7 openstelling heeft van een politiebureau. Hoe bedenk je het?

    Maar ja laten we positief blijven. Minder aangiftes, daardoor minder misdaden en overtredingen in de statistieken. Win win situatie. En op papier staat het als een succes, dat is het belangrijkste.

Recente berichten

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

2 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

3 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

4 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

5 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

7 uur geleden

Vermaarde organisten geven zaterdag Passie- en Paasconcert in Martinikerk

De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…

7 uur geleden