Categorieën: Nieuws

Wedstrijdje ‘extreem pittig eten’ bij restaurant op Grote Markt

Op donderdag 5 september biedt Smoke, een vleesrestaurant aan de Grote Markt, de hele dag een podium aan ‘scherpe eters’ en aan toeschouwers die de deelnemers willen zien zweten.

De wedstrijd, de ‘Chili Challenge Groningen’, bestaat uit 4 rondes met gerechten. De pepers in de sauzen gaan van heet naar heter naar extreem heet. Tijdens de finaleronde moeten de overgebleven deelnemers één hele ‘Carolina Reaper’ peper opeten, dat is volgens het Guinness Book of World Records ’s werelds heetste peper.

De winnaar/winnares mag zichzelf een jaar lang ‘De Chili Koning/Koningin Groningen’ noemen en wint een diner voor 2 bij Smoke. De voorinschrijvingen zijn gestart. Wil je meedoen, stuur dan een mail naar info@barsmoke.nl, Kosten voor deelname aan de challenge zijn 12,50 euro incl. eten en melk om te blussen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Ik hoop dat ze goed verzekerd zijn, want het kan heel erg fout aflopen na het eten van een California Reaper. Dom en onverantwoord.

  • Beste jack,

    Dit is het menu wat de deelnemers wordt voorgeschoteld:

     1: ‘Birds eye/ rawit’ chili jam op candy bacon;Ronde 2: gefrituurde boterkip gemarineerd in ‘Madame Jeanet (Scotch bonnet)’ - mango-/ gembersaus;Ronde 3: gerookte rib geglaceerd met ‘Naga Jolokia (Ghost pepper)’ - soja-/ sesam-/ limoen- /knoflooksaus;Ronde 4: citroenpeperworst gedipt in Chocolate Trinidad Scorpion - barbecuesaus.

    Dus voor 12.50 euro is het zeker niet brutaal.
    De originaliteit is meer een kwestie van 'smaak.

Recente berichten

Gemeente zoekt mensen die willen meehelpen aan monument Trans-Atlantische Slavernij

De gemeente Groningen is op zoek naar mensen die willen meehelpen aan de totstandkoming van…

1 uur geleden

Burgemeester Groningen blij met glorend landelijk vuurwerkverbod: ‘Kan zo niet langer’

In de Tweede Kamer lijkt zich een meerderheid af te tekenen voor de invoer van…

2 uur geleden

Motoragent en fietsster raken gewond door ernstig ongeval in Lewenborg (update)

Op een fietspad langs de Kluiverboom in Lewenborg vond aan het begin van donderdagavond een…

4 uur geleden

Nachtelijke wegwerkzaamheden op A7 bij Hoogkerk, omleiding en kans op geluidsoverlast

In de nacht van maandag 31 maart op dinsdag 1 april worden er werkzaamheden uitgevoerd…

4 uur geleden

Fietspad langs Noord-Willemskanaal gaat vrijdag weer gedeeltelijk open

Vanaf vrijdag 28 maart gaat een deel van het fietspad langs het Noord-Willemskanaal weer open.…

5 uur geleden

Groningen heeft het kleinste aantal elektrische auto’s van Nederland

Inwoners van Groningen bezitten de minste elektrische auto's in Nederland, blijkt uit onderzoek van Centraal…

6 uur geleden