Foto: Google Streetview
Letteren is leuk! Daar komt het op neer tijdens het festival van de Faculteit der Letteren op zaterdag 14 september rond het Harmoniegebouw.
Tijdens het Letterenfestival is er een mix van mini-lezingen, workshops, experimenten en muziek. Er is onder meer een optreden van de Groningse singer-songwriter Marlene Bakker). Ook zijn er foodtrucks en een buitenbar.
De faculteit organiseert het festival om de stad te laten zien ‘wat voor gaaf, divers en maatschappelijk relevant onderzoek ze doet’. Bezoekers kunnen hun noordelijke tongval laten analyseren met de Stemmen App; hun kennis van nepnieuws testen, horen waarom het gezond is om op latere leeftijd een nieuwe taal te leren.
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…
In De Hunze/Van Starkenborgh vindt op Koningsdag een groot feest plaats voor de jongste inwoners.…
De vrijmarkt die op Koningsdag gehouden wordt op de Singels is vol. De gemeente roept…
Een gezellig gekkenhuis. Zo wordt door bakkers in de gemeente Koningsdag omschreven. Volgens hen zijn…
De politie hoopt met de hulp van inwoners de overlast van bestuurders van crossmotoren en…