Categorieën: Nieuws

Swim Challenge haalt 210.000 euro op

De Groningen Swim Challenge was afgelopen zaterdag alweer toe aan de zesde editie. Dit jaar werd er 210.000 euro opgehaald voor UMCG Kanker Research Fonds.

Tijdens de tocht vertrokken deelnemers in alle vroegte vanuit Zoutkamp of zelfs Lauwersoog om in teams  in estafettevorm naar de stad Groningen te zwemmen onder het motte: ‘Zwem kanker de wereld uit!’ De tocht vanaf Zoutkamp is 35 kilometer, vanaf Lauwersoog zelfs 50 kilometer. In Stad was vervolgens nog de City Swim, waar mensen anderhalve kilometer in de grachten zwommen.

Het voorlopige eindbedrag werd aan het eind van de dag door oud-voetballer Arjen Robben en Boike Teunissen van de organisatie bekend gemaakt. Robben deed zelf ook mee aan de Challenge door een groot deel van de route te zwemmen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Wouter Holsappel

Recente berichten

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

32 minuten geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

34 minuten geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

1 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

2 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

3 uur geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

7 uur geleden