Bakkerij Haafs uit Haren is vorige week zesde geworden bij bakkersvakwedstrijden in Drachten. Haafs werd vorig jaar nog winnaar.
Voor de wedstrijd werden zeven producten getest die door de bakkerijen worden gemaakt. Haafs pakte wel de eerste prijs bij het beste krokante brood.
Aan de wedstrijd deden 186 bakkerijen mee. Bakkerij Nollen uit het Twentse Hengevelde met diverse winkels in het oosten van het land won de eerste prijs.
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…