foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick Fotografie
Donar heeft woensdagavond de uitwedstrijd in de FIBA Europe Cup tegen Phoenix Brussels gewonnen. Donte Thomas maakte kort voor tijd de winnende score: 70-72.
Tot aan de rust leek het er niet op dat de Groninger basketballers deze wedstrijd zouden winnen. Na het eerste kwart keek Donar tegen een 28-18 achterstand aan, en ook in het tweede kwart lukte het niet om dichterbij te komen. De ruststand was 51-40.
Na rust vocht Donar zich terug. Aan het eind van het derde kwart was de achterstand verkleind tot een overbrugbare 7 punten: 66-59. In het laatste kwart wist Donar de thuisploeg op slechts 4 punten te houden, terwijl de Groningers er uiteindelijk met de overwinning vandoor gingen.
Topscorers bij Donar waren Matt Williams met 20 punten en Shane Hammink met 11 punten.
Door dit resultaat maakt Donar kans om de tweede ronde van de FIBA Europe Cup te bereiken. De eerstvolgende wedstrijd is volgende week woensdag in MartiniPlaza. Tegenstanders is dan het Turkse Pinar Karsiyaka.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…