Categorieën: Nieuws

Warmbloedige zwemmers nemen herfstige duik bij stadsstrand

Het is 26 november, het is herfst, er staan tien graden op de thermometer en het water heeft een temperatuur van 6,5 graden Celsius. Zelfs nu zijn er badgasten die gebruik maken van het zwemwater aan het stadsstrand bij DOT in Groningen.

Fotograaf Marcel Hulshof was waarschijnlijk niet de enige die de zwemmers met verbazing toekeek hoe de in zwemkledij getooide zwemmers het water in gingen.

Het echte strandzand is inmiddels al verdwenen. Dit wordt ieder najaar afgegraven, waarop het de volgende lente en zomerperiode wordt teruggelegd.

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
Tom Veenstra

Recente berichten

Teistert vogelgriep het Woldmeer in Meerstad?

De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…

10 minuten geleden

Zaterdag in OOG Sport Voetbal, Volleybal en Waterpolo

Zaterdagmiddag weer volop live sport bij OOG SPORT. Onder andere twee voetbalwedstrijden, daarvan hier een…

14 minuten geleden

Edwin Rutten en NNO doen Matthäus Passion in ruim een uur voor Groningse basisschoolleerlingen

Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…

56 minuten geleden

Islamitische basisschool Al Kitaab krijgt toestemming om volgend jaar te openen in Stad

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…

1 uur geleden

Winnend LEGO Masters-bouwwerk te zien in het Groninger Museum

Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…

2 uur geleden

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

3 uur geleden