De basketbalsters van Martini Sparks leden zaterdagavond een kansloze nederlaag tegen Grasshoppers. Het werd 64 – 38 voor het team uit Katwijk.
De speelsters van Sparks wisten in de eigen sporthal Scharlakenhof in Haren het net maar niet te vinden: een score van 38 punten is wel heel erg mager. Het team van coach Klaas Stoppels wordt de laatste weken dan ook nogal geplaagd door blessures.
Martini Sparks blijft op de zevende en voorlaatste plaats, met 2 punten uit 13 duels. Grasshoppers staat tweede, met 18 punten uit 12 wedstrijden.
De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…
In De Hunze/Van Starkenborgh vindt op Koningsdag een groot feest plaats voor de jongste inwoners.…
De vrijmarkt die op Koningsdag gehouden wordt op de Singels is vol. De gemeente roept…
Een gezellig gekkenhuis. Zo wordt door bakkers in de gemeente Koningsdag omschreven. Volgens hen zijn…