Foto Andor Heij. Zwolle. Stadshagen.
Het plan van De Zwarte Hond architecten uit Groningen voor de uitbreiding van winkelcentrum Stadshagen in Zwolle heeft gewonnen. Het plan is gemaakt samen met bouwbedrijf Dura Vermeer.
De Zwarte Hond zegt dat het idee past bij de grootste wijk van de hoofdstad van Overijssel, met een eigen treinstation dat op 15 december open gaat. Op den duur moet Stadshagen 30 duizend inwoners gaan tellen. Dat is een vijfde van het inwonersaantal van Zwolle.
De gemeente Zwolle is tevreden over het plan: “Een geloofwaardig concept waarin wonen, werken, detailhandel, horeca en maatschappelijke voorzieningen onderling goed verweven zijn en waar ontmoeting gestimuleerd wordt”.
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
De 10-jarige Kian Sijp heeft samen met zijn oma Greta woensdagmiddag een check van 8.115…
De gemeente gaat minder vaak maaien op plekken waar het niet beslist noodzakelijk is. Een…
Na twee dagen van nauwelijks zichtbare, natmakende regen, wordt Groninger getrakteerd op wat meer zonnestralen.…
De plannen om een busbaan aan te leggen via de Vinkenstraat, E. Thomassen à Thuessinklaan…
Bekijk reacties
Vast wederom weer een afzichtelijk bouwwerk van deze club.