Foto Niels Cornelis Meijer
Het maritiem festival WinterWelVaart trok dit jaar 36 duizend bezoekers. Dat meldt de organisatie. Dat is een absoluut record. Vorig jaar kwamen er 30 duizend mensen.
De organisatie denkt dat de stijging te danken is aan het podium bij museumcafé Het Pomphuis, pal achter het Noordelijk Scheepvaartmuseum. Ook het mooie weer op vrijdag en zaterdag heeft bijgedragen aan het succes.
Naast de historische schepen dit weekeinde op het Hoge, Lage en Kleine der A. werd ook de kerstmarkt er om heen goed bezocht. Er waren ook veel optredens en een kunstroute.
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…
In de wijk De Hunze zijn twee bijzondere buurtbanken onthuld. De bankjes zijn deels gemaakt…
Internationaal Indoor Concours Hippique krijgt voor de aanstaande editie, die opnieuw in Martiniplaza wordt gehouden,…
De fracties van D66, Student & Stad en Partij voor het Noorden roepen het college…
Dat een meerderheid van de Tweede Kamer dinsdag ingestemd heeft om geen kernafval op te…
Bekijk reacties
Dit relatief goedkoop en succesvol evenement kent dus wel degelijk bestaansrecht. 36.000 Groningers blijken dus verzot op de sfeer van oude glorie. Deze bezoekers lopen niet in klimaat gestuurde ruimtes, maar slenteren langs de schepen en kraampjes in de buitenlucht.
Tot volgend jaar!