Foto: Google Maps - Streetview
De Kolendrift tussen de Bloemsingel en het Boterdiep is vanaf vrijdagavond (19.00 uur) tot en met aanstaande zondag afgesloten voor auto’s en fietsers. Ook de t-splitsing tussen de Kolendrift en de Bloemsingel is gestremd.
Er kan daarom geen autoverkeer rijden tussen de Bloemsingel en de Vrydemalaan. Fietsers kunnen wel langs de werkzaamheden op de t-splitsing. Ook de ingang van de parkeergarage Boterdiep aan de Bloemsingel blijft bereikbaar vanaf de Vrydemalaan.
De stremming vindt plaats omdat WarmteStad hier dit weekend gaat werken aan het warmtenet. De werkzaamheden worden zowel overdag als ’s nachts uitgevoerd.
Er zijn meerdere omleidingen beschikbaar. Deze zijn hier te vinden.
Een automobilist heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag meerdere geparkeerde auto's beschadigd op…
De gemeente gaat komende week in gesprek met de basketballers die gebruik maken van het…
De kinderboerderij Eelderbaan aan de Kornalijnlaan in de wijk Vinkhuizen wordt geplaagd door vandalisme. Op…
De achtste editie van de Nationale Bijentelling is van start gegaan. Tot en met komende…
Het weekend begint met stralend lenteweer. Zaterdag klimt het kwik naar boven de 20 graden…
Een deel van de Brailleweg is komend weekend afgesloten onder de A28. De toerit naar…