Foto: Andries Oord
De politie zoekt mensen die getuige zijn geweest van een zware mishandeling die eind vorig jaar plaats heeft gevonden in een horecagelegenheid aan de Grote Markt in Groningen.
De mishandeling vond plaats in de nacht van zaterdag 28 december op zondag 29 december. Rond 03.15 uur werd in club ‘Ocean 41’ een jongen zwaar mishandeld. Hulpverleners zijn na een 112-melding ter plaatse gegaan en hebben het slachtoffer overgebracht naar het ziekenhuis. In de tussentijd is hij twee keer geopereerd aan verwondingen die hij bij de mishandeling heeft opgelopen.
De politie is op zoek naar mensen die tijdens de bewuste nacht iets gezien hebben of die meer informatie hebben over deze zaak. Zij kunnen zich melden op telefoonnummer 0900 88 44. Daarnaast is men ook welkom op één van de politiebureaus.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…