Categorieën: Nieuws

ProRail verwacht dit jaar veel hinder voor reizigers tussen Assen en Groningen

ProRail verwacht dat er dit jaar veel hinder zal zijn op het spoor tussen Assen en Groningen. In totaal gaan aannemers dit jaar 1048 uur aan het werk voor het project Groningen Spoorzone.

Met 1048 werkuren staat Groningen spoorzone op de vierde plek in Nederland als het gaat om werkzaamheden aan het spoor. “Hoe meer reizigers er niet op de gebruikelijke manier kunnen reizen, hoe meer hinder de geplande werkzaamheden veroorzaken”, zo stelt ProRail.

Het opstelterrein in Lelystad gaat de meeste arbeid kosten voor ProRail en de spooraannemers, ruim 6.400 uur. Toch verwacht ProRail in Nederland als geheel weinig hinder, ondanks de 44.000 werkuren van dit jaar.

Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Op deze site staan dagelijks berichten over treinen die niet rijden, en nu wordt het blijkbaar nog erger? Is het echt de bedoeling om mensen uit de auto en in het OV te krijgen?

Recente berichten

‘Maanden extra onderzoek nodig naar ondergrond en financiën tijdelijke vervanging Gerrit Krolbrug’; raad en college unaniem voor ‘krachtig signaal’ naar rijk

Na de Fietsersbond uit ook het Platform Gerrit Krolbrug, samen met een aantal bewonersorganisaties, grote…

6 minuten geleden

De Doperse Dis wint de Barmhartige Samaritaan-prijs 2024

De Doperse Dis is door de ChristenUnie Groningen uitgeroepen tot Barmhartige Samaritaan van het jaar.…

2 uur geleden

Groningse gemeenteraad roept op tot volledig stopzetten gaswinning

De gemeenteraad van Groningen heeft met grote meerderheid een motie aangenomen waarin het kabinet wordt…

9 uur geleden

FC Groningen uit bekertoernooi geknikkerd na 3-1 nederlaag tegen AZ

FC Groningen heeft woensdagavond verloren van AZ in het AFAS stadion in Alkmaar. De Groningers…

9 uur geleden

Geen uitzondering voor bakfiets bij milieustraat

Een gratis lading grofvuil wegbrengen met een  (elektrische) bakfiets blijft formeel gelijk aan een lading…

9 uur geleden

Horeca, cultuur, groen of sport? Stad gaat prijsvraag uitschrijven voor invulling huidig busstation

Het huidige busstation in Groningen moet na de verplaatsing van de bussen naar de zuidkant…

10 uur geleden