De winnende foto Foto: Sietse Veenstra, met dank aan het ANP
Een foto van Groninger fotograaf Siese Veenstra heeft een Zilveren camera gewonnen. Met de prijs is Veenstra meteen genomineerd voor de Canon Zilveren Camera.
Het gaat om een foto van een boer met een bebloed hoofd.De foto is gemaakt op 14 oktober, net nadat boze boeren de deur van het Provinciehuis hadden in geramd met een tractor.
De prijs is een categorie-prijs en geldt als een nominatie om de hoofdprijs te winnen, de Canon Zilveren Camera. Dit is prijs voor de beste nieuwsfoto algemeen.
De Cannon Zilveren camera wordt uitgereikt op 1 februari in Hilversum.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
Bekijk reacties
Zo te zien volkomen terecht. Gefeliciteerd!