Categorieën: Nieuws

WIJS en SNS slopen muur tussen panden voor hechtere samenwerking

WIJS (Wijk Inzet door Jongeren en Studenten) en de SNS-bank zijn vrijdagmiddag begonnen aan een gezamenlijke verbouwing van de twee naast elkaar gelegen panden in Paddepoel, die nu nog met een muur van elkaar gescheiden zijn.

Volgens de beide partijen is de samenwerking tussen een bank en een maatschappelijk project uiterst bijzonder. Nu zijn WIJS en SNS nog buren van elkaar, maar na de verbouwing wordt er samengewerkt onder één dak. Alle diensten waar wijkbewoners nu al voor naar de SNS of WIJS komen, zullen ook na de verbouwing gewoon blijven bestaan. In de ruimte willen SNS en WIJS onder één dak samenwerken om de wijk mooier en financieel gezond te maken.

Op 6 maart opent wethouder van der Schaaf samen met Ronald Pieters, directeur bij SNS, het nieuwe pand dat ‘de Ruimte’ gaat heten. De locatie van WIJS is van 21 januari tot 2 maart gesloten. Tot dan is WIJS aanwezig op andere locaties in de wijk. Deze zijn te vinden op de website van WIJS.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Fietser gewond bij verkeersongeluk bij Oosterbrug

Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…

2 uur geleden

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

8 uur geleden

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

8 uur geleden

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

10 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

11 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

13 uur geleden