Burgemeester Koen Schuiling van Groningen heeft bijna 1500 euro aan onterechte declaraties terugbetaald aan de gemeente Den Helder. Dat meldt het Noordhollands Dagblad.
Schuiling was toen burgemeester van Den Helder. Hij was in die periode ook voorzitter van de Raad van Toezicht van de Hanzehogeschool. De kosten van diverse afspraken aan de Hanzehogeschool werden gedeclareerd bij de gemeente Den Helder. Schuiling zou zijn bezoekjes aan Groningen gecombineerd hebben met activiteiten als burgemeester van Den Helder. Het speelde vanaf 2017.
De kosten van de reizen moesten mogelijk bij de Hanzehogeschool ingediend worden. Om aan alle onduidelijkheid een einde te maken besloot Schuiling het geld terug te storten naar de gemeente Den Helder.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
De zoveelste zeer 'integere' VVD'er!
VVD'rs en bonnetjes het blijft uitkijken
En die 1500 euro is nu afkomstig van de Hanze ?
1500 euro, om hoeveel gereis gaat dit? Een retourtje ?
Dit belooft wat met zo'n geldbeluste VVD-Wolf aan het roer hier in Grunn...!! Hopelijk zit er een goed slot op de gemeentekas, want het is enkel een kwestie van tijd dat ook hier in Grunn meneertje schuiling zijn vingertje(s) weer ongeoorloofd gaat branden...!! Het is niet óf, maar wannéér!! We gaan het t.z.t. zien/horen/lezen mensen...!!
Dit is slechts het topje van de ijsberg. Als je kijkt wat er allemaal door bobo's gedeclareerd wordt. Verdienen al genoeg maar dienen schaamteloos alle declaraties in die maar mogelijk zijn.
Ik heb het te vaak gezien, de gewone medewerker die zijn brood moet meenemen, de staf die niks anders doet dan lullen en dure lunches krijgt aangeboden. In het kader van wat kennis opdoen mogen de bobo's op kosten van de gemeenschap leuke snoepreisjes maken, de gewone medewerker moet zijn smoel houden en gewoon werken. Niks geen leuke reisjes voor hen. Het is goed en slim dat deze burgemeester dit heeft terugbetaald, maar het geeft weer eens aan hoe men omgaat met gemeenschapsgeld.
Al die rommelde politici hebben totaal geen respect voor de burger, diezelfde burger die er voor zorgt dat zij goed betaald worden.
Schaamteloos gedrag wat schijnbaar erg gebruikelijk is binnen de politiek en dan vooral bij de VVD.
Met andere woorden, hij had recht op vergoeding, maar heeft de declaraties bij de verkeerde instantie ingediend. Het was niet structureel van aard, en het gaat over relatief weinig geld.
Mooi opgelost.
Laat burgemeester mr. Koen Schuiling ook heel eerlijk worden over de A-Kerk Bomenkap.
Want het is complete onzin wat Schuiling tegen Kristen de Wrede (Partij voor de Dieren) beweert, over 'de foute loketten'.
"Het door De Bomenridders ingediende hoger beroep en voorlopige voorziening en de daadwerkelijke kap
hebben elkaar gekruist."
Mevrouw Kiki
https://groningengemeente.partijvoordedieren.nl/vragen/schriftelijke-vragen-betreffende-het-schijnbaar-belemmeren-van-de-rechtsgang-bij-de-bomenkap-bij-de-der-aa-kerk
Nou we hebben een scheurtje gevonden en nu wrikken!
Hoi Marc,
Wij hebben nog even een ander Gronings dingetje. De vele roltrappen in het Forum Groningen maken hetzelfde geluid als een flinke partij wasmachines. Duidt dit op witwassen?
Moi!