Categorieën: Nieuws

Politie houdt drie veertienjarige jongens aan voor steekpartij op Martinikerkhof

De politie heeft afgelopen dinsdag drie jongens van 14 jaar aangehouden voor betrokkenheid bij een steekincident op het Martinikerkhof, afgelopen zondag. De jongens zijn inmiddels weer vrij, maar de jongen die het mes gebruikte heeft een gebiedsverbod gekregen voor de binnenstad.

De verdachte die het mes heeft gebruikt, is vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Deze bepaalde dat hij onder strikte voorwaarden in vrijheid kan worden gesteld. Wek staat hij onder toezicht en kreeg hij verbod om in de binnenstad te komen. Volgens de politie is dat de meeste gebruikelijke procedure bij verdenking van een minderjarige.

De drie verdachten werden herkend op camerabeelden en zijn afgelopen dinsdag aangehouden en verhoord op het politiebureau. Het Openbaar Ministerie moet beslissen of de verdachten voor de rechter moeten verschijnen.

Bij de steekpartij raakten twee jongens van 16 jaar uit Groningen gewond. Zij kregen ruzie met de drie verdachten, waarop één van hen een groot mes trekt. Hierdoor raakte een van jongens gewond aan zijn hoofd en de ander aan zijn handen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Zo 'de cel voor kinderen' en fluwelen handschoen zal diepe indruk op deze jonge knulletjes gemaakt hebben, en nu maar hopen dat hun tere zieltje niet beschadigd is.

  • Wat kregen ze als cadeau playstation 5?... Op sluiten dat tuig berechten als volwassen mensen gewoon 4 jaar opsluiten die handel

Recente berichten

Vrijdag toenemende bewolking met in de avond een bui, weekend fris maar droog

Richting het weekend wordt het weer in Groningen geleidelijk aan frisser. Vrijdag begint nog met…

2 uur geleden

Gemeente zoekt mensen die willen meehelpen aan monument Trans-Atlantische Slavernij

De gemeente Groningen is op zoek naar mensen die willen meehelpen aan de totstandkoming van…

3 uur geleden

Burgemeester Groningen blij met glorend landelijk vuurwerkverbod: ‘Kan zo niet langer’

In de Tweede Kamer lijkt zich een meerderheid af te tekenen voor de invoer van…

4 uur geleden

Motoragent en fietsster raken gewond door ernstig ongeval in Lewenborg (update)

Op een fietspad langs de Kluiverboom in Lewenborg vond aan het begin van donderdagavond een…

6 uur geleden

Nachtelijke wegwerkzaamheden op A7 bij Hoogkerk, omleiding en kans op geluidsoverlast

In de nacht van maandag 31 maart op dinsdag 1 april worden er werkzaamheden uitgevoerd…

7 uur geleden

Fietspad langs Noord-Willemskanaal gaat vrijdag weer gedeeltelijk open

Vanaf vrijdag 28 maart gaat een deel van het fietspad langs het Noord-Willemskanaal weer open.…

7 uur geleden