foto: Google Streetview
De opleiding Tandheelkunde van de Rijksuniversiteit Groningen gaat colleges en trainingen schrappen om mondkapjes te besparen. Dat meldt de Universiteitskrant vrijdagmiddag. Door het coronavirus is er grote vraag naar mondkapjes, waardoor er in de loop van de tijd tekorten zouden kunnen ontstaan.
Hoewel er volgens een woordvoerder van het UMCG nog geen tekort is aan mondkapjes bij het UMCG, wordt er wel spaarzaam mee omgegaan. De behandeling van patiënten krijgt daarom voorrang op het gebruik van mondkapjes, ten koste van gebruik bij colleges en trainingen in het skills-centrum van het opleidingsinstituut.
Alle afspraken op de afdeling tandheelkunde gaan nog wel gewoon door, maar de woordvoerder zegt de situatie van dag tot dag te bekijken, omdat de situatie moeilijk te voorspellen is.
Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal. Live flitsen van vier duels, PKC'83-Velocitas 1897 uit 1H,…
De gemeente Groningen vraagt om herziening van het ontwerp luchthavenbesluit Eelde. Het springt daarmee op…
De nieuwe, kindvriendelijke knoopcelbatterij, bedacht en mede ontwikkeld door twee voormalige artsen uit het UMCG,…
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de…
De gemeente roept ontwikkelaars op om met plannen te komen voor de voormalige parkeergarage aan…
In 'Eem de stad in' is Rutger van der Weerd de gast aan tafel. Hij…