foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick Fotografie
Alle competities van Topsport tot regio worden per direct gestopt. Dat heeft de volleybalbond Nevobo woensdag bekendgemaakt.
Vanwege het coronavirus kan in ieder geval tot en met 6 april niet worden getraind en gespeeld. De laatste reguliere competitieronde staat op het programma voor 18 april. Er bestaat echter geen goed scenario om de competities op een eerlijke manier tot een goed einde te brengen.
Voor de Eredivisie is een alternatief play-off programma voorgesteld, dat hopelijk eind april of begin mei kan worden gespeeld. Mogelijk resteert enkel nog een finalereeks tussen de nummers 1 en 2 van de kampioenspoule. Draisma Dynamo uit Apeldoorn staat momenteel op de eerste plaats, gevolgd door Lycurgus uit Groningen
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…
In het nieuwe Zuiderplantsoen wordt een dezer dagen een zogeheten tijdcapsule begraven. (meer…)
In een café aan de Grote Markt staat een gedekt tafeltje met een glanzende theepot…
IJshockeydoelman Danylo Douma van GIJS Groningen is geselecteerd voor het Nederlands team. Hij zat al…