Categorieën: Nieuws

Zestien nieuwe besmettingen met coronavirus in provincie Groningen

Het aantal bevestigde besmettingen met het coronavirus in de provincie Groningen is gestegen naar 48. In de afgelopen vierentwintig uur werden 16 nieuwe besmettingen vastgesteld. Dat meldt GGD Groningen vrijdagmiddag.

In de gemeente Groningen lijken zes van deze diagnoses te zijn gesteld, zo blijkt uit de cijfers van het RIVM. Hierin zijn echter het aantal genezen patiënten niet meegenomen.

Sinds donderdagmiddag zijn 534 mensen in Nederland positief getest op COVID-19, de ziekte die veroorzaakt wordt door het nieuwe coronavirus. Daarmee komt het totaal aantal positief geteste mensen op 2994.  Dit etmaal zijn 30 patiënten overleden aan COVID-19. In totaal zijn er nu 106 mensen overleden aan de ziekte.

Het werkelijke aantal besmettingen met COVID-19 ligt hoger dan het aantal meldingen in deze update, omdat niet meer iedereen met mogelijke besmetting getest wordt.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Bekijk reacties

  • Ging wandelen in Stadspark, hou me altijd aan een afstand van minstens 1,5m, en ik maak ruimte voor mensen. Veel mensen doen hetzelfde, mensen die samenlopen gaan dan ook achter elkaar lopen zodat er ruimte is voor anderen te passeren.

    Maar o.a. hardlopers lopen soms 3-breed op een pad en maken geen ruimte. Hondeneigenaren zijn ook vaak net zo brutaal. Ik kwam drie jonge vrouwen tegen op een pad, één daarvan was ook nog hard aan het hoesten, zonder iets voor haar mond te houden. Ik heb haar gesommeerd om haar afstand te houden, maar alle 3 moesten er om lachen.

    Zo verPESTen ze het voor iedereen, want dankzij dat soort mensen zitten we over een week of twee met een complete lockdown.

  • Hufters zijn t...als je beleefd vraagt om afstand te nemen..krijg je óf een grote bek of je wordt uitgelachen.
    Je wordt er gewoon bloednerveus van.
    Zelfs in een dorp als Uithuizen snappen ze er gewoon geen reet van.
    Hoe dom kun je zijn.

Recente berichten

De twee grootste partijen van Groningen samen? | Grote Markt 1

De fusie tussen GroenLinks en de Partij van de Arbeid is in een stroomversnelling geraakt.…

17 minuten geleden

Stichting Het Bevrijdingsbos herdenkt 80 jaar bevrijding

In het Bevrijdingsbos bij Noorddijk wordt zaterdag 12 april stilgestaan bij het feit dat de…

20 minuten geleden

Nieuwe single van 11 jarige Lorenzo

Bij de 11-jarige Groningse artiest Lorenzo bestond er geen twijfel over het uitbrengen van zijn…

55 minuten geleden

Jacelyn Gruppen van Team 4 Mijl naar EK Atletiek

Jacelyn Gruppen van het Groningse Team 4 Mijl doet op 13 april in Brussel mee…

1 uur geleden

Piepende rookmelder leidt brandweerlieden naar vergeten pannetje op het vuur

Een rookmelder heeft dinsdagavond erger voorkomen in de wijk Vinkhuizen. Aan de Goudlaan hoorden buurtbewoners…

5 uur geleden

“Woensdag stralende dag, donderdag lente met zomers randje”

De komende dagen gaan zonovergoten verlopen. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis wordt het op donderdag zelfs…

12 uur geleden