Lentetuin, de pastorietuin te Nuenen in het voorjaar - Van Gogh - Foto: Groninger Museum
De politie heeft tot nu toe 56 tips ontvangen over het uit museum Singer Laren gestolen schilderij van Vincent van Gogh. De tips kwamen binnen na een uitzending van dinsdagavond in het tv-programma Opsporing Verzocht.
In het programma was te zien dat de kunstdief in de vroege uren van maandag 30 maart per motor aankwam, met een moker diverse deuren bewerkte en vervolgens naar binnen ging. Korte tijd later ging hij met het schilderij onder zijn arm weer naar buiten.
Het gestolen schilderij ‘Lentetuin, de pastorietuin te Nuenen in het voorjaar’ is eigendom van het Groninger Museum. Singer Laren had het tijdelijk in bruikleen. De waarde wordt geschat op ongeveer 1,5 miljoen euro.
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…
Begin volgende maand vervangt de gemeente het asfalt van de Bottemaheerd en een deel van…
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…