Foto: Gemeente Groningen
Ook wethouder Roeland van der Schaaf is kwaad op huisjesmelkers die in deze tijden van coronacrisis huurders uit hun huis zetten.
SP-voorman Jimmy Dijk kaartte de zaak gisteren aan in het vragenuurtje van de gemeenteraad. En op hetzelfde moment riep minister Kajsa Ollongren in de Tweede Kamer verhuurders op huurders niet uit te zetten als die, door de coronacrisis, hun huur niet kunnen opbrengen. De SP weet van een aantal huurders dat ze geïntimideerd worden door hun huurbaas.
Van der Schaaf baalt van deze praktijken. Het probleem is dat de wethouder niet weet wie de verhuurders en de huurders zijn, waarom het gaat.
Sinds ruim een jaar moet een verhuurder een vergunning hebben. Die vergunning wil Van der Schaaf bij misbruik of intimidatie intrekken.
De provincie Groningen heeft de kap van het Betonbos langs het Eemskanaal vrijdag stilgelegd. Dat…
Steunpunt WIJS bestaat tien jaar en dit werd donderdag gevierd in het Forum Groningen. (meer…)
Naast het cellencomplex van de politie aan de Hooghoudtstraat is vrijdagmiddag een fietser ten val…
In de Herestraat in Groningen is donderdagavond een grote vechtpartij uitgebroken. Ongeveer twintig jongeren vielen…
In een politiecel in het cellencomplex aan de Hooghoudtstraat in Stad is afgelopen woensdag een…
Zaterdag in OOG SPORT volop voetbal. Live flitsen van vier duels, PKC'83-Velocitas 1897 uit 1H,…