Foto: umcg.nl / facebook.com/umcgroningen
De zorg voor coronapatiënten wordt toch niet alleen geconcentreerd in het UMCG en het Martini Ziekenhuis. Regionale ziekenhuizen in Drenthe blijven coronapatiënten opvangen, zo meldt Suzanne Kruizinga (Wilhelmina Ziekenhuis Assen) aan RTV Drenthe.
Volgens Kruizinga is het geen optie om alle COVID-19 patiënten alleen in het UMCG of het Martini Ziekenhuis te behandelen, omdat pas na een test bewezen kan worden dat iemand besmet is met het coronavirus.“Dat zou betekenen dat iemand die veel hoest, benauwd is of last van zijn luchtwegen heeft meteen door de huisarts al naar het Martiniziekenhuis of UMCG gestuurd wordt. Dat is geen houdbare situatie”, zo vertelt Kruizinga aan de Drentse regionale omroep.
Ook in het andere Drentse ziekenhuis waar momenteel coronapatiënten worden opgenomen, het Scheperziekenhuis in Emmen, blijft coronapatiënten opvangen. De ziekenhuizen zeggen pas coronapatiënten naar Groningen over te plaatsen, als de eigen IC’s te veel patiënten voor isolatie dreigen te ontvangen.
De vrijmarkt op de Singels in Groningen tijdens Koningsdag was erg druk. Zo druk zelfs…
Op de Parkweg is maandagmiddag een scooterbestuurder gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk. (meer…)
Marius Stuursma uit Groningen heeft het Pieterpad binnen 24 uur gefietst. In totaal legde hij…
Het plan om een zogeheten autoknip in de Eikenlaan in Selwerd bij de Asingastraat bij…
De invoering van de reclamebelasting in de gemeente Groningen zorgt voor grote onrust onder ondernemers.…
De verlichting in de Martinikerk is kapot en verouderd. Daarom houdt de kerk een inzamelingsactie…