Categorieën: Nieuws

CDA en VVD eisen actie van gemeente tegen vandalisme op sportparken

De raadsfracties van het CDA en de VVD vinden dat het college in actie moet komen om overlast op openbare sportparken in Groningen tegen te gaan. In schriftelijke vragen verzoeken ze het gemeentebestuur onderzoek te doen naar extra controles, cameratoezicht en/of het inzetten van een functionaris.

Recent vonden onder andere vernielingen plaats op Sportpark het Noorden, Sportpark De Esserberg en Sportpark Coendersborg. “Dit soort vandalen moet worden aangepakt. Het wordt hoog tijd dat er iets aan dit probleem gedaan wordt”, vertelt VVD-raadslid Jasper Boter.

“Vandalisme door rondhangende jongeren is al veel te lang een probleem,” vult  CDA-fractievoorzitter René Bolle aan. “We hopen dat er ook nu voor deze sportclubs een oplossing komt, zodat er weer veilig gesport kan worden en clubs geen extra kosten voor vernielde materialen hoeven te maken.”

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Auto ramt lantaarnpaal en belandt midden op rotonde aan Bornholmstraat door aanrijding

Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…

5 uur geleden

PKC’83/Team Amoeri blijft in de zorgen na remise tegen Fermonia Boys

PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…

6 uur geleden

Opklaringen, wolkenvelden en een paar buien tijdens fris weekend, daarna oplopende temperatuur

Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…

6 uur geleden

Oud prof Said Bakkati opvallende versterking Be Quick zaterdag

Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…

7 uur geleden

Hoge Raad bevestigt na langslepend conflict: beurspromovendi waren toch echt werknemers van UMCG

De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…

8 uur geleden

Statenfracties willen opheldering over kapstop Betonbos op laatste snik: ‘Al weken bekend dat er broedende vogels zijn’

Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…

10 uur geleden