Categorieën: Nieuws

Eurosonic Noorderslag gaat door in januari, ‘in welke vorm dan ook’

De organisatie van Eurosonic Noorderslag (ESNS) wil in januari, in welke vorm dan ook, een festival neerzetten. Voor de aanstaande editie breekt de organisatie met het traditionele uitlichten van één Europees land.

Volgens de organisatie staat de 35e editie van ESNS, in de planning tussen 13 en 16 januari 2021, hoe dan ook in een ander daglicht door de maatregelen die zijn genomen in het bedwingen van de pandemie Covid-19. “De muziekindustrie is enorm geraakt. Er is een streep gehaald door het festivalseizoen en clubconcerten. Talloze muzikanten en muziekprofessionals zien hun activiteiten en daarmee inkomsten volledig wegvallen”, aldus de organisatie van het festival. Daarom kiest de organisatie ervoor om niet één uitgelicht land te kiezen, maar de hele Europese te promoten.

ESNS volgt de ontwikkelingen op de voet, zo schrijft de organisatie. Ze is voornemens om, in welke vorm dan ook, in januari een editie neer te zetten die, na een tijd van ongekend grote tegenslagen, kan bijdragen aan de ontwikkeling van de Europese muziekindustrie.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

4 uur geleden

Dinsdag af en toe zon en zo’n 13 graden

Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…

5 uur geleden

RSJ besluit: Van Mesdagkliniek wordt rookvrij

Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…

6 uur geleden

Piepende rookmelder leidt tot arrestatie naakte man

De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…

8 uur geleden

Ongeval veroorzaakt file op de A7 richting Heerenveen

Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…

9 uur geleden

Doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is klaar en geopend

De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…

10 uur geleden