Categorieën: Nieuws

PO-Raad: “Tevreden over eerste schooldag”

De eerste schooldag voor de basisscholen is over het algemeen goed verlopen. Dat zegt de PO-Raad, de organisatie die alle schoolbesturen vertegenwoordigt, maandagavond.

Sinds halverwege maart waren de basisscholen gesloten vanwege de coronacrisis. Ons land bevindt zich inmiddels in de fase dat er weer langzaam dingen kunnen. Het naar school gaan is daar een onderdeel van. “Het ging er vandaag gemoedelijk aan toe tussen de kiss & rides en de schooldeuren”, laat de PO-Raad weten. De voorbereidingen voor de heropening waren een flinke klus. In de schoolgebouwen zijn fysieke aanpassingen gedaan en de groepen leerlingen zijn in tweeën gesplitst. Op maandag heeft de ene helft les, op dinsdag de andere helft.

Behalve de interne afstemming met leraren moest er ook van alles geregeld worden in de communicatie naar ouders en met de buitenschoolse opvang. “Roosters maken voelde soms als een 1000-stukjespuzzel leggen. Natuurlijk zijn er de nodige hobbels genomen en gaan we nog hindernissen tegenkomen.”

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Valente en Van Bergen scoren voor Jong Oranje

Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…

2 minuten geleden

Velocitas 1897 plaatst zich voor halve finale districtsbeker

Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…

29 minuten geleden

“Woensdag veel bewolking, donderdag en vrijdag ruimte voor de zon”

Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…

8 uur geleden

Partij voor de Dieren vraagt zich af hoe kap in broedseizoen voortaan voorkomen kan worden

De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…

9 uur geleden

Buurtbanken van hergebruikt afvalplastic onthuld in De Hunze (foto’s)

In de wijk De Hunze zijn twee bijzondere buurtbanken onthuld. De bankjes zijn deels gemaakt…

9 uur geleden

Concours Hippique krijgt 35.000 euro subsidie van provincie: “Heel erg blij mee”

Internationaal Indoor Concours Hippique krijgt voor de aanstaande editie, die opnieuw in Martiniplaza wordt gehouden,…

10 uur geleden