Foto: Mx1991 - Eigen werk, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=31819907
Door een storing kan er zondagmiddag geen reisinformatie gegeven worden op de borden en via de stationsomroepen. Dat laat de NS weten.
De problemen begonnen even na 14.00 uur. Op een station wordt de vertrektijd weergegeven op een digitaal bord, een zogeheten CTA, centraal bediende treinaanwijzers. Deze borden kunnen door de storing niet aangepast worden waardoor er geen actuele informatie getoond kan worden. Als alternatief kan de NS terug vallen op het omroepsysteem op de stations maar door de storing werkt deze ook niet. “Mensen die beslist met de trein moeten reizen kunnen het beste een reisplanner raadplegen”, laat een woordvoerder weten. “Dit kan via de website van de NS maar ook via de app.”
De storing vindt nagenoeg op alle stations plaats, ook op de stations die alleen door treinen van Arriva of andere regionale vervoerders bediend worden. De NS is druk bezig om het euvel te verhelpen. Hoe lang dit gaat duren is onbekend.
Commissaris van de Koning René Paas is zwaar teleurgesteld in het besluit van het kabinet…
Vanaf 10 mei verandert de Stationsweg twee maanden lang (64 dagen) in een grote bushalte.…
Op 5 mei leveren studenten van het Noorderpoort een bijdrage aan het Bevrijdingsfestival in Groningen.…
FC Groningen heeft vanaf komend seizoen een nieuwe hoofdsponsor. Het gaat om de Groningse leasemaatschappij…
Het paasvuur in Onnen gaat komende Paaszondag door. Dat laat de organiserende stichting Dieverdoatsie aan…
NS en Prorail stellen het hoofdstation een aantal dagen beschikbaar als cultureel podium voor de…