Foto: Rick van der Velde
In de Herestraat zijn vrijdagavond lijnen aangebracht zodat het voor het publiek duidelijker is hoe er anderhalve meter afstand van elkaar gehouden moet worden. Dit vanwege de coronacrisis.
Zo weet het winkelende publiek beter aan welke kant er gelopen moet worden. Omdat winkels een maximum aantal bezoekers toelaten zijn er ook vakken gemaakt voor wachtenden. Dit om te voorkomen dat ze een lange rij dwars door de Herestraat vormen. Ook zijn er borden en andere waarschuwingen om anderhalve meter afstand te houden.
“Deze maatregelen maken het voor bezoekers weer een stukje overzichtelijker en dat is waar het om draait”, aldus Eric Bos van de Groningen City Club.
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen,…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…