Categorieën: Nieuws

Koe raakt vast in hekwerk

In een weiland aan de Zuiderhooidijk in Onnen is woensdagmiddag een koe bekneld komen te zitten in een hekwerk. Dat meldt Joey Lameris van de incidentenwebsite 112groningen.nl.

De melding van een dier in problemen kwam rond 17.00 uur bij de hulpdiensten binnen. “Een koe was met haar poten bekneld komen te zitten in een hekwerk waarmee het weiland wordt afgesloten. Voorbijgangers constateerden dit en hebben de hulpdiensten gebeld.” De Harense brandweer rukte vervolgens uit met een tankautospuit. “Brandweerlieden hebben ter plaatse een onderzoek ingesteld. Met speciaal gereedschap konden ze vervolgens al snel de koe bevrijden.”

De koe is na haar bevrijding nagekeken op eventuele verwondingen. “Toen deze er niet bleken te zijn is het dier snel bij de andere koeien in het weiland gevoegd.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Volt Groningen wil in 2026 meedoen aan gemeenteraadsverkiezingen

Volt wil mee gaan doen aan de gemeenteraadsverkiezingen van Groningen in 2026. Dit maakte de…

22 minuten geleden

Steunpunt Huren Groningen in de lift: ‘Vorig jaar 80.000 euro bespaard voor huurders”

Onterechte servicekosten, te hoge huren en onderhoudsgebreken: Het Steunpunt Huren Groningen kende de afgelopen jaren…

22 minuten geleden

Debuutavond ‘Poëzie Thuis’ in Haren mengt dichterlijke ervaring met opkomend talent

Komende dinsdagavond, 15 april, wordt er in de Harense Forumbibliotheek onder de naam 'Poëzie Thuis’…

35 minuten geleden

Vooruitblik op de live voetbalwedstrijden in OOG Sport Radio

Zaterdagmiddag vanaf 15.00 weer live sport op de radio bij OOG SPORT. Met waterpolo, basketbal…

2 uur geleden

Rechtbanken Noord-Nederland hebben moeite met snelle afhandeling van zedenmisdrijven

Slachtoffers van seksueel misbruik en andere zedenmisdrijven moeten minimaal een jaar wachten voordat hun rechtszaak…

2 uur geleden

Jans uit Stad fietst naar Spanje om jongeren uit Nicaragua te laten studeren

Jans Zwiers uit Groningen fietst van 27 april tot 5 juni naar León in Spanje.…

2 uur geleden