Foto: Groningen Airport Eelde
Transavia heeft, voor het eerst sinds de uitbraak van het coronavirus, weer een vlucht uitgevoerd vanaf Groningen Airport Eelde. De vlucht vertrok donderdagmiddag met 146 passagiers naar het Griekse Kreta.
Door de coronacrisis lag het vliegverkeer op de luchthaven de afgelopen weken volledig stil. “Wij zijn dan ook verheugd dat vliegreizen vanuit onze regio weer mogelijk zijn en wij onze passagiers een vertrouwd vertrek vanaf onze luchthaven kunnen bieden”, vertelt Lizette van Dijken, Manager Marketing en Communicatie bij Groningen Airport Eelde.
Naast Heraklion op Kreta worden de vluchten naar Palma de Mallorca ook vanaf 5 juli hervat.Vanaf september is het ook weer mogelijk om met TUI naar Las Palmas op Gran Canaria te vliegen.
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…