Categorieën: Nieuws

Man in scootmobiel raakt te water in Hoogkerk

Een man in een scootmobiel is zondagavond te water geraakt aan de Vierverlatenweg in Hoogkerk. Dat meldt Patrick Wind van de incidentenwebsite 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 20.25 uur ter hoogte van de kruising met het Hoendiep. Hulpdiensten rukten massaal uit. Behalve een ambulance en de politie kwam ook de brandweer ter plaatse met de duikers en de grote hulpverleningswagen. “Door nog onbekende oorzaak is een man in een scootmobiel in een sloot terecht gekomen”, vertelt Wind. “Bij aankomst van de brandweer stond de man in de sloot. Brandweerlieden hebben hem op het droge getrokken. Daarna is het slachtoffer met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.”

“De man had ook een hondje bij zich”, vertelt Rick ten Cate van tencatefotografie.nl. “Het hondje is door politieagenten opgevangen.” Naar de precieze toedracht van het ongeluk wordt onderzoek gedaan. Vanwege het ongeluk was de weg korte tijd afgesloten.

Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Rick ten Cate – tencatefotografie.nl
Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Zwembad Ten Boer zoekt lifeguards: “Voortbestaan staat onder druk”

Zwembad De Blinkerd in Ten Boer is op zoek naar lifeguards en toezichthouders. Nieuwe medewerkers…

5 minuten geleden

Zilveren medaille voor Sofie Dokter op Vijfkamp bij EK Indoor Atletiek (update)

De Groningse Sofie Dokter heeft zondag bij het EK Indoor Atletiek in Apeldoorn zilver gewonnen…

3 uur geleden

Lycurgus niet opgewassen tegen koploper Roeselare

Het is Nova Tech Lycurgus zondagmiddag niet gelukt om de uitwedstrijd in Roeselare tegen Knack…

3 uur geleden

Gemeente doet onderzoek naar betaald parkeren in Vinkhuizen en Gravenburg: “College leeft in droomwereld”

De gemeente gaat onderzoek doen naar het invoeren van betaald parkeren in de wijken Vinkhuizen,…

3 uur geleden

Periodetitel voor Velocitas 1897; GRC boekt late zege

Velocitas 1897 moest vanmiddag bij Rolder Boys winnen om in 1H de periode te pakken,…

3 uur geleden

“Vrouwenrechten staan er in Groningen goed op, maar we kunnen niet achterover leunen”

In wijkcentrum Het Dok in Lewenborg werd zaterdagmiddag in het kader van Internationale Vrouwendag een…

4 uur geleden