Foto: Sebastiaan Scheffer
Café Mulder aan de Grote Kromme Elleboog in de Groningse binnenstad staat te koop. De eigenaren gaan een nieuwe uitdaging beginnen.
Floris en Larissa van Duuren-Brummel namen in 2010 café Mulder over. “We hebben hier een prachtige tijd gehad”, vertellen ze. “We hebben van alles hier voorbij zien komen. Mooie dingen, huwelijken, bijzondere optredens, maar ook trieste dingen. De afgelopen tien jaar waren een goede afspiegeling van wat er in een mensenleven kan gebeuren.”
Per 1 oktober nemen ze café De Minnaar in de Kleine Rozenstraat over. “Mensen zeggen, zul je dat nu in deze coronatijd wel doen. Maar wij doen het. De Minnaar is een prachtig café waar wij heel veel nieuwe mogelijkheden zien.” Wat er met café Mulder gaat gebeuren is onbekend. “Het staat in de verkoop. We hopen dat het een café blijft maar we hebben wel gezegd dat het plan dat de nieuwe ondernemer heeft in de buurt moet passen. Er moet geen stijlbreuk ontstaan.”
Kledingbank Maxima aan de Oosterhamriklaan kan wel wat hulp gebruiken. Zo zoekt de kledingbank onder…
Liefhebbers van weidevogels kunnen zondag volop genieten. Onder begeleiding van een gids van Het Groninger…
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…