Categorieën: Nieuws

Schrijversvakschool slaat vleugels uit

De Schrijversvakschool die in Groningen een locatie heeft aan de Turfsingel slaat haar vleugels uit. Vanaf september gaat er ook les gegeven worden in Deventer en Leeuwarden.

Op dit moment biedt de Schrijversvakschool lessen aan in behalve Groningen ook in Zwolle. “Talent zit overal”, zegt Pauline Durlacher van de school. “Overal zijn mensen die willen weten of schrijven iets voor ze is of die rondlopen met een idee voor een boek. We kunnen iedereen beter leren schrijven. Of studenten uiteindelijk publiceren, dat hangt van veel factoren af.”

De belangrijkste standplaats van de school blijft Groningen. Hier is het lesaanbod ook het uitgebreidst. “In Leeuwarden zijn we gevraagd door dbieb, de bibliotheek, en daar zijn we blij mee. Leeuwarden is UNESCO City of Literature en ook Deventer staat bekend als een literaire stad. Dat kan een mooie uitwisseling worden van Noord-Nederlandse schrijvers.”

De Schrijversvakschool begint het nieuwe jaar met kennismakingslessen, in Groningen op donderdagavond 27 augustus. Meer informatie is te vinden op deze website.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Waterpoloërs TriVia Dames 1 kampioen eerste klasse B: “We hebben het goed gevierd”

De waterpoloërs van TriVia Dames 1 zijn afgelopen weekend kampioen geworden in de eerste klasse…

55 minuten geleden

Automobilist botst op geparkeerde auto in Paddepoel

Bij een verkeersongeluk maandagmiddag op de Plutolaan in de wijk Paddepoel is een automobilist op…

3 uur geleden

Te veel kosten vanwege chronische ziekte, vraag vergoeding van 400 euro aan

Ben je chronisch ziek of heb je een kind dat chronisch ziek is? En moest…

3 uur geleden

Laatste loodjes in het Zuiderplantsoen: “Het moet een prachtig gebied worden”

Deze weken worden in het Zuiderplantsoen planten, struiken en bomen geplant. Kortom: In het nieuwe…

4 uur geleden

Medewerkers IKEA staken vrijdag opnieuw voor betere CAO

Komende vrijdag leggen de medewerkers van IKEA het werk neer. De landelijke directie van de…

5 uur geleden

Vijfhonderd jaar beiaardiers in Martinitoren gevierd met plaquette en liedjes

Hoog in de Martinitoren werd maandagochtend een bijzonder jubileum gevierd waar nog niet eerder aandacht…

6 uur geleden