Foto: Google Maps - Streetview
Ter hoogte van het viaduct bij het Oude Winschoterdiep voert Combinatie Herepoort aanstaand weekend onderhoudswerkzaamheden uit aan het asfalt op de noordbaan van de zuidelijke ringweg.
Van zaterdag 19 september 17.00 uur tot zondag 20 september 14.00 uur wordt er preventief aan het asfalt gewerkt om problemen op deze plek te voorkomen.De werkzaamheden zijn zowel overdag als ’s nachts. Het verkeer wordt omgeleid via de oostelijke, noordelijke en westelijke ringweg.
De weg is in deze periode afgesloten vanaf knooppunt Euvelgunne tot aan de afrit Hereweg, richting Drachten/Assen.
Naast de hinder voor het verkeer door de afsluiting van de zuidelijke ringweg, kunnen de werkzaamheden ook geluidsoverlast veroorzaken voor omwonenden. De werkzaamheden zijn deels in de nacht vanwege de beperkte tijd die beschikbaar is.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…